Wie we zijn en wat we doen

Sinds 15 jaar organiseren wij events voor onze klanten. We hebben visie, we zijn hands-on en hebben de kracht om dingen gedaan te krijgen. We zijn de business event partner die uw verwachtingen overtreft. 

 

our showcases

Incentive: ‘Rotterdam Waterwold’

Piemonte, een verrassend mooie incentive bestemming!

Brand activation tijdens de van zomer 2018

Classic Car Rally

Incentive Reims en Sparkling bubbles!

Tenerife, een verassende incentive bestemming!

Brand New: Bedrijfsevenement voor een nieuw logo!

‘wir zind in Berlin’: een incentive reis bij onze Duitse buren.

Team Travel: KAA Gent naar Bordeaux

Ruben Schroyen

CEO / zaakvoerderruben@way2events.be

Joris Vanderspikken

Event Managerjoris@way2events.be

Griet Paulissen

Office Manager / boekhoudinggriet@way2events.be

Thiemon Sempels

Event Managerthiemon@way2events.be

Kristien Put

Communication & Social Mediainfo@way2events.be

Sarah-Maria Luckx

Organisatiesarah-maria@way2events.be

Séraphine Loncke

Organisatieseraphine@way2events.be

Saskia Bentin

Event Managersaskia@way2events.be

We're always thinking of you

our clients

  • ING
  • Allianz
  • Orange
  • Fujitsu
  • Belfius
  • JTI
  • Mercedes
  • Tetra Pak
  • Packo
  • Arcelor Mittal
  • EDF Luminus
  • SAPPI
  • Unilever
  • Ergo
  • Voka
  • AVEVE
  • BAXTER
  • Phillip Morris
  • Rb
  • Axa
  • Ald Automotive
  • Eni
  • Coca Cola
  • Siemens
  • Tech Data
  • Alcatel Lucent
  • OKI
  • Danone
  • Dalkia
  • Bpost
  • Konica Minolta
  • Samsung
  • Atlas Copco
  • Telenet
  • Hubo
  • Toyota

let's make it happen

Drop us a line. We'd love to hear from you!

info@way2events.be Leuvensesteenweg 510 - 1930 Zaventem
Luikersteenweg 23 - 3500 Hasselt

+32 2 342 15 50 +32 11 77 15 50

BTW: BE0862040681


Or connect with us on social media!