Wie we zijn en wat we doen

Sinds 15 jaar organiseren wij events voor onze klanten. We hebben visie, we zijn hands-on en hebben de kracht om dingen gedaan te krijgen. We zijn de business event partner die uw verwachtingen overtreft. 

 

our showcases

Incentive reis: Doing Edinburgh the right way!

50 jarig bestaan vieren met een klantevent in combinatie met een incentive!

Een incentive reis aan de voet van de bergen!

'Le Classique' à Paris : A corporate bold event experience

The best of Barcelona in 24 uur? 200 klanten namen de proef op de som met onze sportreis!

Magnifico Madrid een culturele incentive reis!

Een roadshow als brand activation om efficiënt en snel een groot team te briefen

Technology meets sport!

Way2events presents: het Belgisch team Roadstars

Ruben Schroyen

CEO / zaakvoerderruben@way2events.be

Joris Vanderspikken

Event Managerjoris@way2events.be

Griet Paulissen

Office Manager / boekhoudinggriet@way2events.be

Thiemon Sempels

Event Managerthiemon@way2events.be

Elisa Frias

Event Managerelisa@way2events

Heidi Martens

Salesheidi@way2events.be

Kristien Put

Communication & Social Mediainfo@way2events.be

Sarah-Maria Luckx

Organisatiesarah-maria@way2events.be

Séraphine Loncke

Organisatieseraphine@way2events.be

We're always thinking of you

our clients

  • ING
  • Allianz
  • Orange
  • Fujitsu
  • Belfius
  • JTI
  • Mercedes
  • Tetra Pak
  • Packo
  • Arcelor Mittal
  • EDF Luminus
  • SAPPI
  • Unilever
  • Ergo
  • Voka
  • AVEVE
  • BAXTER
  • Phillip Morris
  • Rb
  • Axa
  • Ald Automotive
  • Eni
  • Coca Cola
  • Siemens
  • Tech Data
  • Alcatel Lucent
  • OKI
  • Danone
  • Dalkia
  • Bpost
  • Konica Minolta
  • Samsung
  • Atlas Copco
  • Telenet
  • Hubo
  • Toyota

let's make it happen

Drop us a line. We'd love to hear from you!

info@way2events.be Leuvensesteenweg 510 - 1930 Zaventem
Luikersteenweg 23 - 3500 Hasselt

+32 2 342 15 50 +32 11 77 15 50

BTW: BE0862040681


Or connect with us on social media!