Wie we zijn en wat we doen

Sinds 15 jaar organiseren wij events voor onze klanten. We hebben visie, we zijn hands-on en hebben de kracht om dingen gedaan te krijgen. We zijn de business event partner die uw verwachtingen overtreft. 

 

our showcases

Ghelamco or Dock 3? Let's do them both!

And the oscar goes to...

De legende van het gezonken fort

Congress London

SCR Altach - KAA Gent | Innsbruck | Austria

Organising a congress in Milano!

Bangkok, and the world's your oyster

Ibiza trendy or classic ?

Olá Lisboa

Ruben Schroyen

CEO / zaakvoerderruben@way2events.be

Joris Vanderspikken

Event Managerjoris@way2events.be

Griet Paulissen

Office Manager / boekhoudinggriet@way2events.be

Thiemon Sempels

Organisatiethiemon@way2events.be

Elisa Frias

Event Managerelisa@way2events

Celine De Boes

Organisatieceline@way2events.be

Heidi Martens

Salesheidi@way2events.be

Kristien Put

Communication & Social Mediainfo@way2events.be

Jerome Urbain

Event Managerjerome@way2events.be

We're always thinking of you

our clients

  • ING
  • Allianz
  • Mobistar
  • Fujitsu
  • Belfius
  • JTI
  • Mercedes
  • Tetra Pak
  • Packo
  • Arcelor Mittal
  • EDF Luminus
  • SAPPI
  • Unilever
  • Ergo
  • Voka
  • AVEVE
  • BAXTER
  • Phillip Morris
  • Rb
  • Axa
  • Ald Automotive
  • Eni
  • Coca Cola
  • Siemens
  • Tech Data
  • Alcatel Lucent
  • OKI
  • Danone
  • Dalkia
  • Bpost
  • Konica Minolta
  • Samsung
  • Atlas Copco
  • Telenet
  • Hubo
  • Toyota

let's make it happen

Drop us a line. We'd love to hear from you!

info@way2events.be Leuvensesteenweg 510 - 1930 Zaventem
Luikersteenweg 23 - 3500 Hasselt

+32 2 342 15 50 +32 11 77 15 50

BTW: BE0862040681


Or connect with us on social media!