Wie we zijn en wat we doen

Sinds 15 jaar organiseren wij events voor onze klanten. We hebben visie, we zijn hands-on en hebben de kracht om dingen gedaan te krijgen. We zijn de business event partner die uw verwachtingen overtreft. 

 

our showcases

Porto tot de derde macht

In het midden van de actie

De legende van het gezonken fort

Congress London

Customer event

Cirque du Soleil

Bangkok, and the world's your oyster

Activatie Megavino

Olá Lisboa

Ruben Schroyen

CEO / zaakvoerderruben@way2events.be

Joris Vanderspikken

Event Managerjoris@way2events.be

Griet Paulissen

Office Manager / boekhoudinggriet@way2events.be

Thiemon Sempels

Organisatiethiemon@way2events.be

Elisa Frias

Event Managerelisa@way2events

Celine De Boes

Organisatieceline@way2events.be

Heidi Martens

Salesheidi@way2events.be

Kristien Put

Communication & Social Mediainfo@way2events.be

Jerome Urbain

Event Managerjerome@way2events.be

We're always thinking of you

our clients

  • ING
  • Allianz
  • Mobistar
  • Fujitsu
  • Belfius
  • JTI
  • Mercedes
  • Tetra Pak
  • Packo
  • Arcelor Mittal
  • EDF Luminus
  • SAPPI
  • Unilever
  • Ergo
  • Voka
  • AVEVE
  • BAXTER
  • Phillip Morris
  • Rb
  • Axa
  • Ald Automotive
  • Eni
  • Coca Cola
  • Siemens
  • Tech Data
  • Alcatel Lucent
  • OKI
  • Danone
  • Dalkia
  • Bpost
  • Konica Minolta
  • Samsung
  • Atlas Copco
  • Telenet
  • Hubo
  • Toyota

let's make it happen

Drop us a line. We'd love to hear from you!

Or connect with us on social media!