Wie we zijn en wat we doen

Sinds 15 jaar organiseren wij events voor onze klanten. We hebben visie, we zijn hands-on en hebben de kracht om dingen gedaan te krijgen. We zijn de business event partner die uw verwachtingen overtreft. 

 

our showcases

Barcelona Beach Party

In het midden van de actie

Royal Challenge

Kreapaint

Last- minute incentive to Atl├ętico and Real Madrid? It's possible!

Cirque du Soleil

Kick-off EURO16

Welcome in our new Brussels Office!

Een teambuilding om duimen en vingers bij af te likken!

Ruben Schroyen

CEO / zaakvoerderruben@way2events.be

Joris Vanderspikken

Event Managerjoris@way2events.be

Griet Paulissen

Office Manager / boekhoudinggriet@way2events.be

Thiemon Sempels

Organisatiethiemon@way2events.be

Claire Hennes

Event Managerclaire@way2events.be

Debbie Hertenweg

Event Managerdebbie@way2events.be

Elisa Frias

Event Managerelisa@way2events

Celine De Boes

Organisatieceline@way2events.be

Heidi Martens

Salesheidi@way2events.be

Kristien Put

Communication & Social Mediainfo@way2events.be

We're always thinking of you

our clients

  • ING
  • Allianz
  • Mobistar
  • Fujitsu
  • Belfius
  • JTI
  • Mercedes
  • Tetra Pak
  • Packo
  • Arcelor Mittal
  • EDF Luminus
  • SAPPI
  • Unilever
  • Ergo
  • Voka
  • AVEVE
  • BAXTER
  • Phillip Morris
  • Rb
  • Axa
  • Ald Automotive
  • Eni
  • Coca Cola
  • Siemens
  • Tech Data
  • Alcatel Lucent
  • OKI
  • Danone
  • Dalkia
  • Bpost
  • Konica Minolta
  • Samsung
  • Atlas Copco
  • Telenet
  • Hubo
  • Toyota

let's make it happen

Drop us a line. We'd love to hear from you!

Or connect with us on social media!